ULUPINAR’DAN ZONGULDAK İÇİN İKİ MÜJDE …

fft261_mf12710741AK Parti Zonguldak Milletvekili  Özcan ULUPINAR, Rödövans işletmelerinin maliyet farklarının ödenmesi ve Bülent Ecevit üniversitesi bünyesinde Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile Kdz. Ereğli Turizm Fakültesi kurulmasına ilişkin Bakanlar Kurulu Kararlarının Bugünkü Resmi Gazetede yayınladığını belirtti.

AK parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar yaptığı açıklamada; rödövans işletmelerine maliyet artışından kaynaklanan farklar ödenmediği için  işletmeciler, toplu işçi çıkarma ve iflas  noktasına gelmişlerdi. İl Başkanımız ve İl Milletvekillerimizin  Enerji Bakanımız ve Bakan yardımcımız ile yaptığı görüşmeler soncunda bu fiyat farklarının ödenmesi konusu TBMM’si ne taşınmış ve kabul edilerek,   Bakanlar Kurulu Kararları bugünkü Resmi Gazetede yayımlanmıştır. Enerji Bakanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz

Ayrıca, Bülent Ecevit Üniversitesi bünyesinde Mimarlık ve Tasarım Fakültesi ile Karadeniz Ereğli Turizm Fakültesi’nin kurulması ilişkin Bakanlar Kurulu Kararları da Bugünkü Resmi Gazetede yayınlanmıştır. Bülent Ecevit Üniversitemiz hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Çok güzel başarılı çalışmalara imza atıyor. Bunda Rektör Hocamız  Sayın Mahmut Özer’in payı çok büyük. Kendisine Üniversitemizin kaliteli bir eğitim yuvası olması için yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederiz. Dedi.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir