ULUSLARARASI İSTANBUL MOBİLYA FUARI’NDA DOXA…

doxsaOfis mobilyalarında şık ve fonksiyonel tasarımlar sunan DOXA, 26 – 31 Ocak 2016 tarihleri arasında düzenlenen dünyanın en büyük üçüncü mobilya fuarı olan, 500’ün üzerinde firmanın katılımı ile gerçekleşen Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı’na (İMOB) ilk kez katılım gerçekleştirdi.

150.000 m2 alanda organize edilen ve bu sene 12. si düzenlenen dev mobilya fuarı İMOB da DOXA ve ürünlerine ziyaretçiler yoğun ilgi gösterdi.

doxsa1Yurt içinde birçok noktada sizlere hizmet sunan DOXA Mobilya, tüm bayileriyle fuarda buluşma imkânı buldu. Bayileriyle bir araya geldiği İMOB Mobilya Fuarına Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hakan Çanakcı, Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çanakcı incelemelerde bulundu. Altı gün boyunca yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin ağırlandığı fuarda değerli misafirlerine Genel Müdür İlhami Alanya, Pazarlama Müdürü Selçuk Çiftci, ve Yurt içi ve Yurt dışı Satış departmanları ağırladılar.

Ofisilere yeni soluk getirecek olan, 2016 yılında üretime alacağı Luster, Worty, Iron ve Alimünyum sistem masalarının tanıtımını gerçekleştirdiği fuar sonrasında, hali hazırda yaygın bir bayilik ağına sahip DOXA ailesine yurt içi ve yurt dışından gelen birçok bayilik talebi ile yeni bayilikler ve çözüm ortaklıklarının heyecanı yaşandı.

doxsa4 doxsa6

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir