Üst Reklam
KenalReklam
KenalReklam

EMEKLİ DUL VE YETİMLERE” KÖMÜR KAYITLARI BAŞLAMIŞTIR!…

cemil köselerTüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri Derneği Devrek Şubesi olarak Sosyal Sigortalar ve Bağ kur dan maaş alan Emekli dul ve yetimlere kömür dağıtımı yazılmaya başlamıştır. Dernek başkanı Cemil Köseler” Kömür dağıtım yazılımı konusunda şu açıklamalarda bulundu.
2013 yılında dağıtılacak kışlık yakacak kömürle ilgili olarak, Zonguldak ta kömür ocakları ve kömür yıkama lavuar tesisleri bulunan Bahadır Kardeşler Madencilik Ltd.Şti ile uygun fiyatla ve kaliteli kömür anlaşması yaptık. 18.50 ebadında lavuarda yıkanmış,ısı kalorisi yüksek, analizleri yapılmış, 25.kg lık torbalanmış, üzerinde kömürün tüm özellikleri bulunan, Bahadır kardeşler madencilik Ltd.şti.ismi yazılı kömürler dağıtılacaktır. Kömür anlaşmasını yaparken öncelikle kömürün yıkanmış kaliteli olması iyi yanması, ayrıca Emekli dul ve yetimlerin maaşlarını düşünerek piyasa fiyatlarından daha uygun olmasını 6 eşit taksitle ödenmesini düşündük.

Sosyal sigortalar ve Bağ kur dan maaş alan herkes kömüre yazılabilir. Yazılan kömürler ilçe merkezimiz ile köylerde adreslerindeki evlerine teslim edilecektir.Yazılan kömürler derneğimiz ve Bahadır kardeşler ltd.şti. firmasının garantisi altındadır. Derneğimiz bürosunda örnek kömür vardır.

Sosyal sigortalar ve Bağkur dan maaş alan Emekli,dul,yetim, herkes derneğimizin, Yeni pazar alanı caddesi su havuzu yanındaki Belediye iş hanı no. 4 adresine gelip kaliteli kömüre yazılabilirler. Derneğimize gelip detaylı bilgi alabilirler.Ayrıca derneğimiz 5567351 nolu telefonun dan bilgi alınabilir.

Dernek olarak ilçemizde bulunan Tüm emeklilere dul ve yetimlere istedikleri her konuda hizmet veriyoruz. İnternet üzerinden maaşlar la ilgili kesinti ve ayrıntılı dökümleri çıkartıyoruz. İstediklerinde her konuda dilekçelerini yazıyoruz. İnternet ve telefonla hastanelerden randevularını alıyoruz.

Ekonomik olarak faydalanmaları için değişik firmalarla yaptığımız anlaşmalarla iskonto kartlarını veriyoruz. Bunlar gibi diğer her konuda yardımcı oluyoruz,bir nevi danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Dernek başkanı Cemil Köseler, Tüm işçi emeklileri dul ve yetimleri derneği Devrek şubesi Yönetimi olarak Tüm Emeklilerimize Dul ve Yetimlere hizmet etmekten onur ve kıvanç duyuyoruz.

Tüm emeklilerimize dul ve yetimlerimize saygılarımızı ve hürmetlerimizi sunarız”dedi.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*