DEVREK TİCARET VE SANAYİ ODASI YURT DIŞI FUAR GEZİSİ DÜZENLİYOR…

Ertan Civak.jpekDevrek Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin Gelişen Teknolojileri görmeleri  ve İş görüşmeleri yapmak üzere Almanya (Hannover) da 25-29 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Hannover Messe Endüstri ve Sanayi  Fuarına KOSGEB Destekli Fuar Gezisi düzenleneceği bildirdi.

Devrek Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin Gelişen Teknolojileri görmeleri  ve İş görüşmeleri yapmak üzere Almanya (Hannover) da 25-29 Nisan 2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan Hannover Messe Endüstri ve Sanayi  Fuarına KOSGEB Destekli Fuar Gezisi düzenleneceği bildirdi. Konuyla ilgili olarak Yönetim Kurulu Başkanı Ertan CİVAK yapmış olduğu açıklamada;

25-29 Nisan 2016 tarihleri arasında Almanya (Hannover ) da düzenlenecek olan  Fuar4 Gece 5 Gün sürecek, Devrek Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimizi ve katılmak isteyen vatandaşlarımızı bu geziye getirmek istediklerini bu vesile ile yatırımcılarımızın gelişen teknolojileri yerinde görmelerini amaçlamaktayız. Ayrıca üyelerimizin iş görüşmeleri yapmalarını da sağlayacağız.

Fuar KOSGEB destekli olacağı için desteklerden faydalanmaları konusundaki bilgileri odamızdan alabileceklerdir.

Gezi Programı katılımcılara bildirilecektir.

Fuar gezisine katılmak isteyen üyelerimizin ve vatandaşlarımızın 04.03.2016 Cuma gününe kadar Odamıza müracaat etmeleri gerekmektedir.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir