TERMİNALDE HACİZLİ OLAN CAMİYE İMAM BİLE ATANAMIYOR…

Malkoç-14xCHP Devrek Belediye Başkan Adayı Songül Malkoç seçim çalışmalarını Devrek’in her noktasında sürdürüyor.

Cilas fabrikalarını ziyaret edip burada işçilere seslenen ve 30 Mart seçimlerinde CHP olarak kendilerine destek vermelerini isteyen Songül Malkoç daha sonra İlçe  Başkanı Yaşar Bükrü, yönetim kurulu üyeleri, İl Yönetim Kurulu Üyesi Şazi Sivişoğlu, belediye ve il genel meclis üyeleriyle beraber Yeni Terminal esnafını ve SGK Müdürlüğünü ziyaret edip destek istedi.

BELEDİYE TERMİNAL’İN 3 YILDAN BERİ KALORİFERLERİNİ BİLE YAKAMIYOR

CHP Adayı Songül Malkoç Yeni Terminal esnafından da ilgi ve açık destek gördü. Terminal esnafının yaşadığı sorun ve sıkıntıları bildiğini ve başkan seçildiğinde bunları çözecek olduğunu belirten Malkoç,”  Mustafa Semerci’nin belediye başkanlığı döneminde son üç yıldan beri Terminal’de kömür olmadığından dolayı kaloriferleri bile yakmıyorlar. Terminal esnafını ve vatandaşları kış boyunca kömürsüzlükten soğukta bırakanlar şimdi ise  seçim vaadi olarak vatandaşlara kömür dağıtıyorlar. Bu gidişle birde kömür borcu olan belediye ile karşı karşıya kalacağız” dedi.

Terminal’in içinde yer alan otobüs işletmelerini ziyaret edip firma temsilcilerinden ve yolculardan destek isteyen Malkoç terminal taksisi başta olmak üzere çevrede yer alan esnafı da dolaşıp kendilerinden destek istedi.

BELEDİYE SEMERCİ İLE  SGK’YA İCRALIK DURUMA DÜŞMÜŞ

Malkoç-12xTerminal esnafı ve civardaki yerleşim yerlerinde yaşayan vatandaşların dini vecibelerini yerine getirmek için Terminal’a yapılan camiye belediye meclis üyeliği döneminde destek verdiğinin altını çizen  CHP Devrek Belediye Başkan Adayı Songül Malkoç, “  Yeni Terminal’e cami yapılmasını isteyip yakından hep takip ettim. Milletvekilimiz Özcan Ulupınar’ın belediye başkanlığı, benimde meclis üyesi olduğum  dönemde  cami yerinin arsa tahsisini de oy birliği ile karar vermiştik. Terminal camimiz hayırsever vatandaşlarımızın yardımlarıyla kısa sürede ibadet hizmeti verecek konuma geldi. Ama gelin görün ki cami hizmete açılamadığı gibi camiye resmi din görevlisi de atanamıyor. Neden?   Mustafa Semerci’nin  Başkanlığındaki Devrek Belediyesinin Sosyal Güvenlik Kurumuna olan sigorta borçları yüzünden kurumla icralık olması sebebiyle.  Mustafa Semerci’nin yönetimindeki Devrek belediyesi Devrek’te cami bile açılamayacak duruma belediyeyi düşürmüş. Bu çok vahim bir durum.  Devrek belediyesinden gerçekten tamamen bir yönetim boşluğu var. Devrek’e hizmet verecek genç ve çalışkan idarecilere ihtiyaç var. O aranan kan ise CHP olarak bizde var.  Devrek sevdalısı ekibimle birlikte Devrek halkını da işin içine katarak Devrek’e en güzel hizmetleri getireceğiz. Devrek’in artık kaybedecek zamanı yok. Devrek halkını kararını vermiş ve değişim için 30 Mart’ta sandıkların önüne koyulmasını bekliyor” diye konuştu.

Songül Malkoç ve ekibi terminal ziyaretinin ardından SGK Devrek İlçe Müdürlüğünü ziyaret edip kurum müdürü Selahattin Karagözoğlu ve çalışanlardan 30 Mart seçimlerinde destek istediler.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*