ULUPINAR, MİLLİ EĞİTİM BAKAN YARDIMCISI ORHAN ERDEM İLE GÖRÜŞTÜ…

DEVREK-UlupınarAK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR, Devrek Belediye Başkanı Mustafa SEMERCİ, AK Parti Devrek İlçe Başkanı Serdar KELEBEK, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan AYDOĞAN, AK Parti Nebioğlu Belde Başkanı Mevlüt ÖZDEMİR ile birlikte Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM’i makamında ziyaret etti.

Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR, Milli Eğitim Bakanlığının Devrek’te kurulması planlanan Sağlık Meslek Lisesi ve Nebioğlu Beldesinde kurulması planlanan Çok Programlı Lisenin 2014 yılı yatırım programına alınması ve değerlendirmeleri konusunda Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan Erdem ile görüştü. Konu ile ilgili kısa bir açıklamada bulunan Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR yaptığı açıklamasında : “Sayın Bakan Yardımcımız ile yapmış olduğumuz görüşmelerde Devrek’te kurulmasını istediğimiz Sağlık Meslek Lisesi ve Nebioğlu Beldesinde eksikliği hissedilen Çok Programlı Lisesinin kurulması ve 2014 yılı yatırım programına alınması konusunda kendilerine taleplerimizi ilettik. Kendileri de imkânlar dâhilinde değerlendirileceğini ve bu konuda her türlü desteği vereceklerini bizlere ilettiler. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. ”dedi.

Zonguldak Milletvekili Özcan ULUPINAR, Devrek Belediye Başkanı Mustafa SEMERCİ ve AK Parti Devrek İlçe Başkanı tarafından Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Orhan ERDEM’e Devrek bastonu hediye edildi.

 

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*