DEVREK BELEDİYE BAŞKANI MUSTAFA SEMERCİ, “DEVREK İÇİN ÇOK HAYATİ BİR YATIRIM GERÇEKLEŞTİRDİK”…

DEVREK-KURUDERE1Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, içme suyu isale hattı yenileme çalışmalarının devam ettiği Kurudere’de belediye meclis üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatı ile basın mensuplarına hamsi ziyafeti çekti.

Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci belediye meclis üyeleri, AK Parti ilçe teşkilatı ile basın mensuplarına Kurudere’de devam etmekte olan içme suyu isale hattı yenileme çalışmalarını yerinde gösterdi. Hamsi ziyafeti de çeken Başkan Semerci çalışmalar hakkında bilgi verdi.

DEVREK-KURUDERE-2“YATIRIMLARIMIZ BUNDAN SONRA DA DEVAM EDECEK”
Geleceğin yatırımında sona geldiklerini belirten Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, “Hattımız ekonomik ömrünü tamamlamıştı. Devrek için geleceğin yatırımını gerçekleştirdik. 2013 Haziran ayında başladığımız içme suyu isale hattı yenileme çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Kurudere’den gelen 17.500 metrelik içme suyu isale hattı yenileme çalışmalarında son aşamaya geldik. Aralık’ın 15’inde vatandaşlarımıza yenilenen hattımızdan su vermeye başlayacağız. Yatırımlarımız bundan sonra da devam edecek” dedi.

Düzenlenen programa Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci ve eşi Gönül Semerci, AK Parti İlçe Başkanı Serdar Kelebek, belediye meclis üyeleri, AK Parti İlçe teşkilatı üyeleri ile basın mensupları katılırken davetlilere hamsi ızgara ve tahin helvası ikramında bulunuldu.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*