DERNEK; İYİ Kİ SGK VAR…

1- dernek sgkDevrek Türkiye Kamu Sen İlçe Sözcüsü, Türk Büro Sen Devrek İlçe Başkanı Ramazan Dernek SGK Devrek İlçe Müdürü Selahattin  Karagözoğlu’nu ve kurum çalışanlarını  ziyaret ederek SGK haftalarını kutladı.

Ziyarette konuşan Ramazan Dernek; “ Türkiye Kamu Sen olarak sizleri bu en mutlu gününüzde ziyaret etmek istedik.  STK’ların önde geleni olmak gerçekten güç ve zor.  Bu mücadelemizi kurumlar içinde sürdürmeye çalışıyoruz.  STK yetkilisi olarak kurumlarımızı haftanın belli gününde ziyaret edip çalışanları sorun ve 2- dernek sgksıkıntılarını dinliyoruz.  Bize verilen bu çok güzel bir görev, yerine getirtmekte çok zor ve bir o kadar da güç. Kurum içinde çalışanların çok sıkıntıları var.  Günümüze kadar aşılamayan çok sıkıntıların büyük bir çoğunluğu çözüme kavuşturuldu ama tam neticede alınmış da değil.  Bu yüzden biz Türk Büro Sen olarak tekrar kuruluş yıl dönümüzü kutluyor. Kurum içinde ve gerekse kurumun kuruluşundan bugüne kadar çalışan tüm arkadaşlarımıza da başarılar diliyoruz.  Ebediyete göçen tüm arkadaşlarımıza da Allahtan rahmet diliyoruz, ruhları şad olsun diyoruz, çok güzel bir kurum bırakmışlar. Bu kurum olmasa insanlar güvencesiz bir ortamda kalacaklardı.  İyi ki SGK var.  Bizlerde bu kurumun yükselişinden gurur ve mutluluk duyuyoruz.  Sizlere de verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz. Genel Başkan ve Zonguldak Şube Başkanımızın da sizlere selamını iletiyorum” dedi.

SGK Devrek İlçe Müdürü Selahattin Karagözoğlu’da bu nazik ziyaretinden dolayı Ramazan Dernek’e teşekkür etti. Karagözoğlu, “ Ayaklarınıza sağlık ziyaretiniz için bizde size teşekkür ediyoruz. Her zaman bizi ziyaret ediyorsunuz bu haftamızda da ziyaretinizden dolayı size teşekkür ediyoruz” dedi.

Yazar Hakkında

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*